www.cvonline.hu

Épületgépész Vállalkozási Előkészítő

  • A hirdetés 464 napja lejárt

A CLH Hűtés-és Klímatechnikai Kft.

 Vállalkozási előkészítő

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az ajánlatkérési dokumentáció begyűjtése a megrendelőtől
  • Épületgépészeti tervek alapján (hűtés, fűtés, légtechnika, víz, gáz) anyagkigyűjtések
  • Az ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek tisztázása
  • Költségvetési kiírás elkészítése
  • Ajánlatok bekérése a beszállítókból
  • Beszállítói ajánlatok értékelése, elbírálása, megrendelés előkészítése
  • Az ajánlatok összeállítása a megrendelőnek
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszerzőkkel, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal

Elvárások:

  • minimum technikusi végzettség,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek (Word, Excel,)

Egyéb követelmények:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhető, stressz tűrő képesség
  • Megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló kommunikáció
  • Rugalmasság

Előny:

  • Épületgépészeti anyagismeret
  • Kereskedelmi véna
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos bérezés
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Székhely: Budapest

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő