www.cvonline.hu

Épületgépész tervező

  • A hirdetés 266 napja lejárt

Épületgépészeti tervezéssel foglalkozó, budapesti mérnökiroda, munkatársat keres

munkakörbe

 A leendő munkatárs feladatai:

  • tervezési munkák részleges vagy teljes irányítása
  • műszaki koncepciók kidolgozása
  • gépészeti tervezési feladatok elvégzése
  • épületgépészeti méretező programok használata, koncepciók kidolgozása
  • kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 4 éves tervezői tapasztalat
  • jártasság az épületgépészet teljes területén
  • AutoCAD, Revit MEP, WinWatt, CadVent programok gyakorlott használata
  • önálló, precíz munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás
  • káros szenvedélyektől mentes
  • lelkiismeretes, precíz személyiség
  • önmagával szemben igényes

Előnyt jelent:

  • AutoCAD MEP programok ismerete
  • német nyelv ismerete
  • épületenergetikai tanúsítói jogosultság

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • nagy volumenű beruházások tervezése
  • jó munkahelyi környezet
  • stabil háttér
  • külföldi partnerekkel való együttműködési lehetőség

Jelentkezés módja: Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen megpályázná a fenti pozíciót, kérjük, hogy pályázatát (szakmai önéletrajz és referencialista kíséretében) küldje el az alábbi e-mail címen irodánknak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő