www.cvonline.hu

Épületgépész tervező

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Miskolci telephelyű vállalkozás

épületgépész tervezőt

keres

Feladatok:

  • Komplett tervezési folyamat lebonyolítása, felügyelete, ellenőrzése, egyeztetések a munkatársakkal, megrendelőkkel, alvállalkozókkal, szolgáltatókkal, hatóságokkal,
  • Komplex épületgépészeti energetikai felmérések végzése
  • Energiahatékonysági beruházások és megtakarítások részletes számítása, kidolgozása,
  • Létesítmények energiahatékonysági tanulmányainak elkészítése
  • Helyszíni bejárás, adatgyűjtés, adatfeldolgozás, számítások elkészítése
  • Műszaki dokumentáció felülvizsgálata gépészeti / energetikai szempontok alapján

Követelmények:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Tervezői jogosultság
  • Építőipari tervezés területén szerzett, minimum 5 éves tapasztalat
  • AutoCAD program ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  •  Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
  •  3Ds tervezői programok ismerete (Revit, Plancal, CadVent)
  • Energetikai tanúsító programok ismerete, WinWatt ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Jelentekzését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő