www.cvonline.hu

Épületgépész szerelő

  • A hirdetés 836 napja lejárt

UNÉP Kft.

Az UNÉP Kft. 1998-ban alakult.
Tevékenységünk: épületgépészet, és közműtervezés, kivitelezés. Főleg logisztikai bázisok, raktár, és gyártócsarnokok, kereskedelmi, és középületek épületgépészeti tervezése, szerelése, telken belüli közmű építése.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

épületgépész szerelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Magyarország területén ipari, kereskedelmi, logisztikai épületek épületgépészeti és közmű szerelései

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • büntetlen előélet
  • acélcső hegesztői gyakorlat
  • képesség az önálló munkavégzésre

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hegesztői minősítés megléte
  • az épületgépészeten belül minél több szakágban szerzett gyakorlat, úgymint víz-, csatorna-, közmű-, fűtés-, gáz-, szellőzés-, és klímaszerelés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • széles szakmai fejlődési lehetőség az épületgépészet minden szakágában előforduló munkáinkon keresztül
  • magas kereseti lehetőség teljesítményarányos bérrendszerünk keretében
  • igény szerint a szállást biztosítani tudjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

az ország területén, változó

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen keresztül.