www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ SZAKÁGI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Építőipari generál kivitelező cég

ÉPÜLETGÉPÉSZ SZAKÁGI

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • ÉPÜLETGÉPÉSZ munkák előkészítésében való részvétel,- ajánlat kérések, költségvetés készítés, árazás
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör készítése
  • tervek műszaki felülvizsgálata
  • átadások dokumentálása

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • ÉPÍTŐIPAR területén eltöltött szakmai gyakorlat előnyt jelent, de szakirányú végzettségű pályakezdő jelentkezését is elfogadjuk,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excell, Word), költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • igényes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, határozottság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • csapatszellem

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban

Jelentkezés részletes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, fizetés igény megjelöléssel elektronikus úton.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő