www.cvonline.hu

Épületgépész (Sz-Sz-B)

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Épületgépész munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • A gyár zavartalan működéséhez szükséges feladatokat látja el
  • Energiafelhasználás vizsgálata, a fajlagos energiafelhasználási mutatók kidolgozása, a kapott eredmények elemzése és kiértékelése, az energia-megtakarítási lehetőségek feltárása, a veszteségforrások megszüntetése.
  • Pályázatokhoz megvalósíthatósági tanulmány és energetikai hatékonysági felmérések készítése.
  • Épület gépeinek, berendezésinek,energiaellátásának az üzemeltetése, fenntartása
  • Épület és kert állagmegóvásának biztosítása, karbantartása
  • Új és meglévő projektek energiaellátásának biztosítása, kiépíttetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső vállalkozókkal és karbantartókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség (épületgépész, gépészmérnök, technikus)
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Megújuló energiával kapcsolatos rendszerek tervezésében való jártasság előny
  • Energetikai hatékonyságmérésben szerzett tapasztalat előny
  • Környezeti és energetikai pályázatok elkészítésében való részvétel előny
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatmunka, Jó kommunikációs készség, Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett kétnyelvű önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő