www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ - PROJEKVEZETŐ / SZERELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 439 napja lejárt

munkakörbe

Feladatok:

  • Klasszikus gépész kivitelezéssel kapcsolatos projektvezetői és/vagy szerelésvezetői feladatok ellátása, amely magában foglalja a megnyert projektek kivitelezését az átadásig

többek közt:

  • Lakó, - és kereskedelmi ingatlanok fejlesztésének/kivitelezésének teljes körű (elsősorban kivitelezéssel kapcsolatos műszaki, beszerzési, - pénzügyi és szervezési feladatok) koordinálása
  • Gépészeti kivitelezések, (megnyert projektek) előkészítése, alvállalkozói, beszerzési szerződéskötés és kontrolling támogatása
  • Alvállalkozók pályáztatása, árkalkuláció, szerződések előkészítése megállapodások előkészítése
  • Kivitelezők munkájának nyomon követése
  • Pénzügyi ellenőrzés és ütemezés operatív koordinációja

Elvárásunk:

  • Minimum technikusi de inkább felsőfokú szakirányú végzettség (ÉPÜLETGÉPÉSZ), de előnyös lehet a villamos/energetikus végzettség is számunkra.
  • Kivitelezésben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Angol és /vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, projekttől függően országosan változó is lehet

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz elküldésével a lenti e-mail címen lehet.

Kérem a jelentkezésében eddigi kivitelezéseiből nevezzen meg páran, illetve bérigényét tüntesse fel kísérőlevelében.