www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Magas építőipari kivitelező cég

épületgépész mérnök munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • épületgépész munkák előkészítésében való részvétel,- költségvetés készítés, árazás
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  •  alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör készítése
  • épületgépész munkák helyszíni irányítása, ellenőrzése,
  • kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖKI végzettség,
  • ÉPÍTŐIPAR területén eltöltött 5 éves szakmai gyakorlat,
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • csapatszellem

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban
  • cégautó, cégtelefon használat

Munkavégzés helye: változó jellegű, Budapest  és 80 km-es vonzáskörzete

Jelentkezés részletes szakmai önéletrajzzal, fizetés megjelöléssel elektronikus úton.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő