www.cvonline.hu
Épületgépész Projektvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.09.
Hirdetés azonosító: 776886
lejárt

Partnerünk dinamikusan fejlődő vállalat, aki egyedi megoldásokat biztosít ügyfelei számára nagy biztonságú informatikai számítóközpontok és épületfelügyeleti rendszerek kialakításában, alkalmazásában. Az alábbi pozíció betöltésére keresnek munkatársat:

Feladatok:

  • Projektek gépészeti megtervezése, ütemezése az ügyfél igények alapján
  • Projektek megvalósításának operatív irányítása
  • Komplex gépész feladatok levezénylése (saját kapacitások, illetve alvállalkozók igénybevételével)
  • Telepített eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzése (tesztelés)
  • Kiviteli- és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása
  • Alvállalkozói teljesítések ellenőrzése, szerződéses teljesítések lezárása, utókalkuláció készítés

Elvárások:

  • Épületgépész felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tervezői, kivitelezői szakmai tapasztalat
  • Jártasság az épületgépészet teljes területén (hűtés, fűtés, légtechnika)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • komplex feladatok, szakmai kihívások, egyedülálló projektlehetőségek
  • stabil, megbízható vállalati háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.