Épületgépész projektmérnök - Németország (Referenciaszám: FE-1451)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1023555

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész mérnök diploma előny)
  • Szakmai tapasztalat épületgépészeti szerelések irányítása terén
  • Építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagyfokú mobilitás
  • Stressz tűrés, nyílt és kreatív gondolkodás, proaktivitás, rugalmasság

Feladatok:

  • Több projekt egyidejű, helyszíni koordinálása
  • Kapcsolattartás a magyarországi központtal
  • Projektvezetők munkájának összefogása
  • Kivitelezések előkészítése, kivitelezői csapatok ellenőrzése
  • Vállalkozói szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, határidőre, minőségre
  • A kivitelezési folyamat teljes körű dokumentálása
  • Építési napló vezetése
  • Az alvállalkozói és megbízói szerződéses előkészítésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szállás és utazási költségtérítés
  • Cégautó a munkavégzéshez
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Németország / Stuttgart és környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. hazai háttérrel, Európa piacain stabil és kiterjedt kapcsolatrendszerrel, referenciával rendelkező épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó  Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső, majd töltse fel magyar, és német nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1451-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Külföldi munka, Mérnök / Műszaki, Építés / Ingatlan
Régió Külföld
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő