www.cvonline.hu

Épületgépész műszaki előkészítő

  • A hirdetés 547 napja lejárt

Az Aereco Légtechnika Kft. budapesti irodájába keres azonnali kezdéssel

munkatársat

A jelölt főbb feladatai:

  • A műszaki osztályon dolgozók munkájának támogatása,
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése,
  • Kalkulációk kezelése, átadási dokumentációk összeállítása,
  • Légtechnikai tervekhez és műszaki ügyintézésekhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú épületgépész végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • Megbízhatóság, motiváltság, lojalitás,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office),
  • Csapatban való együttműködés.

Előnyt jelent a felvételnél:

  • Magas szintű szervezőkészség,
  • Hasonló területen/pozícióban szerzett tapasztalat, de nem elvárás,
  • Speciálisabb számítógépes ismeretek (AutoCad, ArchiCad, költségvetés készítő programok),
  • Angol vagy francia nyelv ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,

Amit mi kínálunk a jelöltnek:

  • Teljes körű szakmai támogatás,
  • Fiatal, lelkes csapatban való munkalehetőség,
  • Kiváló, modern munkakörnyezet a budapesti irodában,
  • Nagy múltú, stabil háttérrel rendelkező, elismert nemzetközi céghez való tartozás,
  • A határozott idejű szerződés lejártát követően, előrelépési, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb: Ha szeretnél egy stabil hátterű, 2000 óta működő, elismert, piacvezető légtechnikai cégnél dolgozni, de esetleg még tanulsz, vagy a szakdolgozatodat írod, viszont eközben is szívesen dolgoznál nálunk, akkor se hagyd ki ezt a lehetőséget.

A munkavégzés helye: 1139 Budapest, Fáy u. 20.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email címre juttasd el hozzánk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő