Épületgépész műszaki előkészítő és magasépítő műszaki előkészítő

  • Company_icon PM-Energo Kft.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Miskolci munkahelyre keresünk

munkatársakat.

Amit nyújtani tudunk:

  • magas jövedelem,
  • jó munkahelyi légkör,
  • segítőkész, emberi hozzáállás,
  • bejelentett főállás,
  • hosszú távú biztonság.

Feladatok:

  • ajánlatok készítésétől, a kivitelezési feladatok műszaki előkészítése.

Elvárásunk:

  • szakirányú végzettség,
  • legalább 2-3 éves szakirányú tapasztalat/pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • jó kommunikációs készség,
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség és megbízhatóság,
  • tudj csapatban és egyedül is dolgozni,

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű