www.cvonline.hu

Épületgépész mérnök

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Keresünk

épületgépész mérnök

végzettségű munkatársakat megújuló energia rendszereket tervező, kivitelező céghez.
Friss diplomások jelentkezését is várjuk!

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • épületgépészeti kivitelezési munkák koordinációja;
  • kapcsolattartás tervezővel és megrendelővel műszaki kérdésekben;
  • kivitelezés helyszínén végzett munkák ellenőrzése, koordinálása;
  • alvállalkozók versenyeztetése, megbízása;

FELTÉTEL:

  • épületgépész mérnöki szakirányú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret előny

ELVÁRÁSOK:

  • önálló munkavégzés;
  • magas szintű kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Dinamikus csapat, jó munkakörnyezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő