www.cvonline.hu

Épületgépész mérnök

  • A hirdetés 439 napja lejárt

A Planning & Trading Kft. budapesti Mérnök és Vállalkozási Irodájába keres:

Épületgépész mérnököt

Ellátandó feladatok:

  • Épületgépészezi kivitelezési munkák koordinációja,
  • kapcsolattartás tervezővel és megrendelővel műszaki kérdésekben
  • kivitelezés helyszínén végzett munkák koordinálása,
  • alvállalkozók versenyeztetése, megbízása

Feltétel:

  • épületgépész mérnöki szakirányú végzettség

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • a munkatársakkal jó együttműködési képesség

Juttatás:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: számítógép, gépkocsi, telefon

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő