www.cvonline.hu

Épületgépész mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.20.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy világvezető multinacionális vállalat, amelynek profilja magában foglal kutató, fejlesztő és gyártó tevékenységet egyaránt. A világszinten több mint 45 000 főt foglalkoztató cég magyarországi üzemébe Épületgépész mérnököt keresünk.

Feladatok:

Épület jellegű beruházási projektek épületgépész feladatainak (fűtés, légtechnika) tervezése, a kivitelezés
irányítása, kivitelezőkkel való kapcsolattartás
Technológiai jellegű beruházásokban való részvétel, légtechnikai és hidrodinamikai méretezések, javaslatok kidolgozása optimális megoldásokra
Meglévő épületek és technológiák épületgépészeti újragondolása, gazdaságossági-megtérülési számítások végzése
Meglévő fűtési rendszerek újragondolása, ajánlatok szakmai kiértékelése, beruházási javaslatok készítése
Engedélyezések megszervezése, koordinálása
Jelentések, prezentációk készítése, angol nyelven is
Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

Gépészmérnök végzettség épületgépész szakiránnyal
3-5 éves tervezői gyakorlat
Kommunikáció képes angol nyelvtudás
AutoCad gyakorlott használata
AutoDesk Revit használatában való jártasság előnyt jelent
Általános számítástechnikai ismeretek (Mail, Web, Office)
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődési lehetőség
Karrierlehetőség egy innovatív ipari vezető vállalatnál

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség