Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Épületgépész mérnök


  • A hirdetés 802 napja lejárt

Megújuló energiákkal foglalkozó cég keres munkatársat

Épületgépész mérnök

pozícióba.



Speciális feladatok és felelősségek:

  • Tervezés, felmérés, árajánlat készítés
  • Projekt menedzselés és adminisztrálás
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • CAD és tervezőszoftverek gyakorlott alkalmazása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló feladatmegoldó- és team-munka készség
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezés az állásra: Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Egyéb hasonló állások Önnek
Autóvillamossági szerelő (Referenciaszám:PJ2205)

Pannonjob Kft.

Személyszállítással foglalkozó vállalat számára...
Pest, Budapest


QUALITY ENGINEER

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Megbízónk Európában piacvezető szerepet betöltő...
Fejér


IT operátor – INTS/14/45

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Partnerünk 2004 óta sikeresen működő magyar tul...
Budapest, Pest