www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Kelet-Magyarország egyik piacvezető építőipari cége a HUNÉP Universal Építőipari ZRt.
A nagy múltú, debreceni székhelyű építőipari részvénytársaság a cégcsoport debreceni anyavállalatához, gépészmérnök – előkészítő és kivitelezés irányító feladatok ellátására keres munkatársat

ÉPÜLETGÉPÉSZ LÉTESÍTMÉNYI MÉRNÖK

munkakörbe.

Feladatok:

  • Kiviteli tervdokumentáció alapján költségvetést készít, és elemző számításokat végez
  • Közreműködik a jelentősebb alvállalkozókkal folytatandó tárgyalásokon
  • Közreműködik az alvállalkozói szerződések előkészítésében
  • Részt vesz a beszállítók legoptimálisabb kiválasztásában
  • Szervezi és szakmai szempontok szerint irányítja a kivitelezési területeken munkát végzőket

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész mérnök)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Felelősségtudat, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség és csapatszellem

Előny:

  • ·           Előkészítői, vagy kivitelezői feladatokban való jártasság
  • ·           Saját gépkocsi

Amit ajánlunk:

  • Stabil munkahelyi környezetben a pozícióhoz és a piaci viszonyokhoz igazított jövedelem, és egyéb juttatások

Munkakezdés a kiválasztást követően azonnal.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte -  az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő