www.cvonline.hu

Épületgépész mérnök

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Ügyfelünk budapesti csapatába keresünk új kollégát

Épületgépész mérnök pozícióba.

Ref.: INTS/14/16

Feladatok:

§  részvétel épületek felmérésében

§  épületenergetikai számítások, kalkulációk elvégzése

§  megújuló energetikai rendszerek optimális kiválasztása

§  gépészeti tervek, rajzok készítése

§  gépészeti rendszerek anyag és költségkiírásának elkészítése

§  energetikai pályázatok műszaki tartalmának elkészítése

Elvárások:

§  gépészmérnöki végzettség (épületgépész szakon)

§  releváns szakmai tapasztalat

§  AutoCAD és Bausoft WinWatt szoftver használata

§  érdeklődés megújuló energiák iránt

Előny:

§  tapasztalat gépészeti felmérési tervek készítésében

§  „B” kategóriás jogosítvány

§  azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

§  tapasztalatszerzési lehetőség megújuló alapú energetikai rendszerekben, meglévő épületek energetikai felújításában

§  versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

§  Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre, a pozíció pontos megnevezésével!

Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő