www.cvonline.hu

Épületgépész mérnök és /vagy Épületgépész technikus

  • A hirdetés 251 napja lejárt

Magyarország egyik vezető klímatechnikai és energetikai megoldásokat szállító vállalkozása bővíteni kívánja dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatát budapesti központi irodájába –

önálló munkavégzésre, 25 éves, magyar családi  tulajdonban lévő épületgépész társaság.
Társaságunk a hűtés, fűtés szellőztetés, energetika ( Ko- & Trigeneráció ) és szerviz tevékenységeket látja el az ipar és kereskedelem területén.

Elvárások:

  • Épületgépész szakirányú végzettség
  • Határozott, hiteles, magabiztos személyiség
  • Önálló munkavégzés, eredmény-orientált hozzáállás
  • Ambiciózus és proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3 év tapasztalat

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Ajánlatadásban, költségvetés készítésben, műszaki ellenőri feladatokban, műszaki előkészítésben    szerelésben, kivitelezésben, való jártasság előnyt jelent.
  • Jó kapcsolatrendszer az alvállalkozók tekintetében

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...