www.cvonline.hu

Épületgépész-karbantartó, kivitelező

  • A hirdetés 26 napja lejárt

23 éves Épületgépész Vállalkozás

épületgépész-karbantartó, kivitelező

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Víz-, gáz-, központi fűtés-, szellőzés-, klímatechnika és Épületgépész technikus szakmákban szaktudás, végzettség;
  • Ív- és lánghegesztő szaktudással rendelkezők előnyben;
  • Minimum 1-3 év szakmai gyakorlat;
  • Jogosítvány B kategória
  • Precizitás, problémamegoldó készség;
  • Józan életvitel;

Feladatok:

  • Épületgépészeti karbantartó feladatok;
  • Kivitelezési, szerelési munkálatok;
  • Épületgépész gyorsszolgálati munkák;

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel;
  • Versenyképes jövedelem;

Munkavégzés helye:

  • Változó (Budapest és környéke)

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Kérjük, hogy kizárólag a fent felsorolt szakmákban való szakképzettséggel rendelkezők jelentkezzenek!!!