www.cvonline.hu

Épületgépész INTS/2/31

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Nyíregyházi multinacionális partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Épületgépész

Feladatok:

  • A gyár zavartalan működéséhez szükséges feladatokat látja el
  • Energiafelhasználás vizsgálata, mutatók kidolgozása, a kapott eredmények elemzése és kiértékelése
  • Energia-megtakarítási lehetőségek feltárása, a veszteségforrások megszüntetése
  • Pályázatokhoz megvalósíthatósági tanulmány és energetikai hatékonysági felmérések készítése
  • Épület gépeinek, berendezésinek, energiaellátásának az üzemeltetése, fenntartása
  • Épület és kert állagmegóvásának biztosítása, karbantartása
  • Új és meglévő projektek energiaellátásának biztosítása, kiépíttetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső vállalkozókkal és karbantartókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség (épületgépész, gépészmérnök, technikus)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német magabiztos nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag (Cafetéria, havi prémium)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern, igényes munkakörnyezet és biztos vállalati háttér
  • Ingyenes sportolási és nyelvtanulási lehetőség
Helyek Nyíregyháza
Kategória Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő