www.cvonline.hu

Épületgépész / gondnok

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Feladatok:

  • Általános gondnoki feladatok ellátása
  • Honeywell épületfelügyeleti rendszer kezelése
  • Gépházak kezelése, ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozások elvégzése (kazánház, hűtőgépház, szellőzőgépház stb)
  • Tulajdonosok egyéb problémáiban segítségnyújtás

Miért válassz minket?

  • Azonnali hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Folyamatos szakmai fejlődéssel, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Kiemelt bérezés

Elvárások:

  • Középfokú épületgépész végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, szerelési gyakorlat
  • Jó fizikai állóképesség és az orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelés

Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismereti előny: Angol

Szükséges tapasztalat: 2-3 év szakmai tapasztalat

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű