www.cvonline.hu

Épületgépész / gépészmérnök

  • A hirdetés 250 napja lejárt

KRAFTWERKBAU KFT

Budapesti telephellyel rendelkező építőipari cég keres munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási és szerelési anyagok, tervek műszaki feldolgozása
  • Árajánlatok készítése vevői igényeknek megfelelően
  • Beszállítói árajánlatok műszaki elbírálása
  • Kivitelezési munkák előkészítése, szervezése
  • Kivitelezési, szerelési technológiák fejlesztése és ellenőrzése
  • Szerződések és megrendelések kezelése
  • Helyszíni projektvezetés, bonyolítás
  • Projekt előkészítési feladatok végzése
  • Csőszerelők munkájának ellenőrzése, értékelése
  • Meglévő szerelői állomány trenírozása, továbbképzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, alvállalkozókkal
  • Határidők és költségvetés nyomon követése és betartása
  • Megvalósulási tervdokumentációk összeállítása
  • Költségkalkuláció, ütemterv, dokumentáció elkészítése és követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépész – gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • Rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Felelősségvállalási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari projektekben való jártasság
  • Német nyelvtudás
  • Olajiparban/vegyiparban/erőmű szektorban/építésben szerzett munkatapasztalat
  • AutoCAD tervező program ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú belföldi és külföldi munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Karrierlehetőség, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés hely: Országos és külföld