www.cvonline.hu

Épületgépész / Felelős műszaki vezető

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

Projektmunkák tervezése, követése, megvalósítása és irányítása

A zavartalan működés biztosítása (tervezési feladatok, munkaszervezés, alkatrészrendelések, üzembe helyezések, hibák feltárása és elhárítása)

Árajánlatadás, részvétel ajánlatok készítésében

Helyszíni műszaki felmérés

Berendezések tervszerű megelőző karbantartásának végrehajtása,

Az előírt időszakos vizsgálatok elvégeztetése, megfelelő dokumentálása,

Kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, és az alvállalkozókkal

Az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése (minőség)

Műszaki, technológiai követelmények koordinálása, ellenőrzése
Együttműködés a társszervezetekkel, megbízóval, beszállítókkal, alvállalkozókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Épületgépész / Gépész végzettség

FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ- i vizsga megléte

Szükséges előírások, jogszabályok, alkalmazott technológiák ismerete

1-3 éves szakmai tapasztalat, beszerzési, kivitelezési, értékesítési és előkészítési területen

Önálló- és csapatmunkára képes, kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készséggel bíró személyiség

Nagyfokú mobilitás

B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel),

Jó kommunikációs készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó