www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ MUNKATÁRS

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 778453
lejárt

  Megbízónk, meghatározó szereplője a magyar ipari, kereskedelmi és szolgáltatói épületek fővállalkozói piacának, 1996-os alakulásától kezdve bizonyítja, hogy folyamatos fejlődéssel képes versenyben maradni, valamint piaci pozícióját erősíteni. Új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Épületgépészeti műszaki előkészítés
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Épületgépész munkarészek ajánlatainak elkészítése,
  • Az optimális műszaki tartalom kiválasztása
  • Elnyert munkák épületgépészeti munkarészének megvalósítása
  • Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • Tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Megrendelőkkel és tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Kivitelezés, alvállalkozói munka folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Nyíregyháza vagy környéki lakhely
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Gépjárművezetői jogosítvány
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyök:

  • Aktív angol- és/vagy németnyelv-tudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Vezetői pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel elvárásainknak, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Építés / Ingatlan, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki
Régió