www.cvonline.hu

Épületgépész és villanyszerelő karbantartó

  • A hirdetés 190 napja lejárt

A CPI Property Group ingatlanbefektető – és fejlesztő cégcsoport tulajdonában álló Szolgáltatóház Kft., a CPI budapesti irodaházainak, logisztikai parkjának üzemeltetésével foglalkozó csapatába

munkatársakat keres több éves szakmai gyakorlattal.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Épületek üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Feladatok pontos, önálló, illetve csapatmunkában történő végzése
  • Rugalmasság
  • Szakmai elhivatottság
  • Együttműködési képesség

Feladatok:

  • Az üzemeltetés során felmerülő elektromos és mechanikus hibák diagnosztizálása, javítása és dokumentálása
  • Egyéb épületüzemeltetési feladatok elvégzése

Előnyök:

  • Tanulás és új ismeretek megszerzése iránti igény

Amit kínálunk:

  • Lojális vezetés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helyszíne:
Airport City Logisztikai Park, 2220 Vecsés, Üllői út 807.

Amennyiben a fenti kiírás felkeltette érdeklődését és a munkavégzés helyszíne is megfelelő, fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát a lenti címre várjuk!

Szolgáltatóház Üzemeltető Kft., 1132 Bp. Váci út 30.

Helyek Budapest
Üllő
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő