www.cvonline.hu

Épületgépész és villanyszerelő karbantartó

  • A hirdetés 368 napja lejárt

A CPI Property Group  ingatlanbefektető – és fejlesztő cégcsoport tulajdonában álló Szolgáltatóház Kft., a CPI Property Group budapesti irodaházainak, logisztikai  parkjának üzemeltetésével foglalkozó csapatába

munkatársakat keres több éves szakmai gyakorlattal.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Épületek üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Feladatok pontos, önálló, illetve csapatmunkában történő végzése
  • Rugalmasság
  • Szakmai elhivatottság
  • Együttműködési képesség

Feladatok:

  • Az üzemeltetés során felmerülő elektromos és mechanikus hibák diagnosztizálása, javítása és dokumentálása
  • Egyéb épületüzemeltetési feladatok elvégzése

Előnyök:

  • Tanulás és új ismeretek megszerzése iránti igény

Amit kínálunk:

  • Lojális vezetés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek

Amennyiben a fenti kiírás felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Szolgáltatóház Üzemeltető Kft., 1132 Bp. Váci út 30.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő