www.cvonline.hu

Épületgépész értékesítő

  • A hirdetés 563 napja lejárt

A Mitsubishi Electric Zubadan klíma és hőszivattyú berendezések magyarországi forgalmazója és szervize

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítés, szaktanácsadás klíma, hőszivattyús és szellőztető rendszerekkel kapcsolatban
  • Klíma, hőszivattyú és szellőztető rendszerek beérkező megkeresés alapján történő értékesítése
  • Önálló helyszíni felmérést követően műszaki tartalom, majd árajánlat összeállítása, elküldése, követése
  • Árajánlat kérések fogadása, megrendelések és az ügyfélkapcsolatok vállalatirányítási programban történő kezelése.
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás telefonon, illetve e-mail-ben.
  • Már meglévő projektek támogatása, új ügyfelek felkutatása.
  • Kivitelezések - partnerek, illetve viszonteladók által történő - megszervezése, nyomon követése, és a készre jelentett munka átvétele.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú épületgépész végzettség
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság és képesség, nyitottság, precizitás, rugalmasság
  • hosszútávra irányuló stratégiai gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • értékesítési és/vagy kivitelezési tapasztalat
  • angol vagy német nyelv társalgás szintű ismerete
  • hőszivattyús tapasztalat

Munkavégzés helye:

2011 Budakalász, József Attila u. 75.

Munkaidő:

napi 8 óra

Fizetés:

versenyképes alapfizetés + teljesítményarányos bónusz

A fényképes pályázatokat az alább megadotte-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Az irodán kívüli munkavégzésre cégautó áll rendelkezésre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő