www.cvonline.hu

Épületgépész építésvezető

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Épületgépész generál kivitelező vállalat

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Épületgépészeti kivitelezés helyszíni irányítása.
  • Épületgépész munkák helyszíni ellenőrzése, menedzselése, alvállalkozók irányítása.
  • Közreműködés a projektdokumentációk összeállításában, kezelésében.
  • Kapcsolattartás a Megrendelővel, Alvállalkozókkal, beszállítókkal.
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése.
  • Ütemtervek betartása, betartatása.

Elvárások:

  • Minimum 5 éves épületgépészeti kivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat, referenciával.
  • Szakirányú középfokú vagy technikusi épületgépész végzettség.
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség.
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek.
  • B. kategóriás jogosítvány.
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Egyéb követelmények:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem.
  • Stressz tűrő képesség, terhelhetőség,
  • Megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség.
  • Rugalmasság.

Előny:

  • Építésvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, munkavégzés az ország egész területén

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.