www.cvonline.hu

Épületgépész építésvezető

  • A hirdetés 1228 napja lejárt

CLH Kft

épületgépész építésvezető

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Épületgépész kivitelezési munkák szervezése, helyszíni szakmai irányítása.
  • Épületgépész munkák helyszíni ellenőrzése, menedzselése.
  • Közreműködés a projektdokumentációk összeállításában (szállítólevelek, felmérési és építési napló, ütemezések, átadás-átvételek vezetése, kezelése)
  • Kapcsolattartás a Megrendelő műszaki ellenőrével, az Alvállalkozókkal, beszállítókkal.
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése.
  • Ütemtervek betartása, betartatása, alvállalkozók irányítása.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú vagy technikusi Épületgépész végzettség.
  • Minimum 5 éves épületgépészeti kivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség.
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek.
  • B. kategóriás jogosítvány.

Egyéb követelmények:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Stressz tűrő képesség, terhelhetőség,
  • Megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség.
  • Rugalmasság

Előny:

Építésvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: az ország egész területén (székhely: Budapest)

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.