www.cvonline.hu

Épületgépész- energetikus értékesítő

  • A hirdetés 277 napja lejárt

WAGNER SOLAR HUNGÁRIA Kft.

Kis- és nagykereskedelemben, megújuló energiát hasznosító termékeket és a kivitelezéshez kapcsolódó szolgáltatásokat kínálunk 2002 óta. A versenyképes jövedelmet, a technikai feltételeket, a jó munkavégzéshez és fejlődéshez szükséges folyamatos továbbképzést a munkaidőn belül biztosítjuk. Külföldi gyártók termékeinek beszállítójaként ,kiválaszthatjuk a legjobbakat és a leghatékonyabbakat. Mi tájékoztatjuk és oktatjuk a partnereinket a műszaki paraméterekről és elsők lehetünk a kipróbálásában. Előretekintő, dinamikus csapat vagyunk, folyamatosan növeljük létszámunkat, termékpalettánkat és forgalmunkat.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új és régi épületek energetikai szükségletének felmérése dokumentálása, tervezése, a megújuló energiaforrásokat hasznosító termékek beépítésével
  • Hőszivattyú, pellet kazán, és más korszerű fűtő-hűtő berendezések teljesítmény szerinti kiválasztása, modern épületgépészeti megoldások ajánlása, kivitelezése
  • Ajánlatkészítés, tárgyalás, ügyfelek tájékoztatása, értékesítés
  • Értékesítő és kivitelező kollégák munkájának támogatása, ügyfelek és partnerek szakmai tájékoztatása
  • Műszaki dokumentációk, anyaglisták készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépészeti és energetikai ismeretek
  • Tervező programok, és költségvetés készítő programok ismerete
  • Magas fokú önállóság, precizitás és együttműködési képesség
  • Hőszivattyúk és más fűtő berendezések, valamint a szükséges szabványok ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete
  • Megújuló energiaforrások területén munkatapasztalat (főleg hőszivattyú)
  • 3 évnél több épületgépész szerelő gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörnyezet
  • Hazai és külföldi továbbképzések
  • Versenyképes fizetés és támogatások
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 3+ év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Fóti út 92.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mobiltelefon,szakmai tréningek

Magyar/angol nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje az alábbi e-mail címre.

Wagner Solar Hungária Kft.Link megjelenítése" target="_blank">
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő