www.cvonline.hu

Épületgépész automatika projektvezető

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Épületgépészeti automatikával foglalkozó cég keres project vezető munkatársat budapesti irodába, de országos munkavégzéssel.

Munkakörrel járó feladatok:

  • Projectek előkészítése
  • PLC és épületfelügyeleti programok megírása, vagy szoftverek egyeztetése gyártóval
  • Kapcsolattartás külföldi beszállítóval
  • Alvállalkozói koordináció
  • Leszállított rendszerek beüzemelése átadása
  • Átadott rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetési műszaki tanácsadás

Pályázóval kapcsolatos elvárások

  • Gépészeti automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Villamos technikusi, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Angol vagy lengyel nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség
  • B kat. jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC programozásban, épületfelügyeleti rendszerek programozásában szerzett tapasztalat

Önéletrajzot az alábbi címre várjuk fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő