www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ (7157)

  • A hirdetés 730 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. nagykanizsai megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Épületgépész

Elvárások:
•Épületgépész mérnöki végzettség vagy Gépészmérnök végzettség épületgépész szakiránnyal
•5 éves szakmai gyakorlat
•AutoCad gyakorlott használata
•Általános számítástechnikai ismeretek (Mail, Web, Office)
•B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•Ipari csarnokok, irodák gondozása, épületgépészeti felügyelete, épületgépészeti rendszerek időszakos karbantartásának bonyolítása
•üzemeltetéssel kapcsolatos energia megtakarítási javaslatok kezelése
•épületgépészeti munkák előkészítésében való részvétel, helyszíni felmérések specifikációk készítése árajánlathoz
•vállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, a beérkező ajánlatok és dokumentációk műszaki felülvizsgálata, elbírálása
•épület jellegű beruházási projektek épületgépész feladatainak tervezése
•kivitelezések megszervezése, kapcsolattartás, koordinálás, átadások dokumentálása
•műszaki dokumentációk készítése
•napi kapcsolattartás a gyáregységekkel, üzemi kollégákkal

Előny:
•Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•Épületenergetikai, energetikai szakirányú végzettség és ismeretek

Amit kínálunk:
•Határozatlan idejű szerződés
•Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: 2015.05.04

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857