www.cvonline.hu

Épületgépész – létesítménymérnök

  • A hirdetés 556 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Épületgépész – létesítménymérnök (CVO_15/06_GI)

Feladatai:

  • A vállalat létesítményeinek (épületek, telek) és épületgépészeti rendszereinek felügyelete, karbantartása.
  • Energiafelhasználás optimalizálása.
  • Megtakarítási lehetőségek azonosítása.

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség, többéves szakmai tapasztalattal.
  • Kommunikációs szintű német nyelvismeret írásban és szóban.
  • Angol, mint további idegennyelv-ismeret, előny.
  • Számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

 Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven  az alábbi email címre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő