www.cvonline.hu

ÉPÜLETGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ (6296)

  • A hirdetés 1110 napja lejárt

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (Épületgépész mérnök vagy villamosmérnök és közgazdasági végzettség)
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Költségorientált szemléletmód
- Épületmenedzsment területén szerzett legalább 5 éves tapasztalat
- Több éves vezetői gyakorlat
- Elemzőképesség
- Önállóság, határozottság, terhelhetőség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Kiváló problémamegoldó képesség

Előny:
- Angol nyelv ismerete
- Létesítménygazdálkodási menedzser végzettség

Főbb feladatok:
- A rá bízott szakmai terület működtetése, vezetése, koordinálása
- Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
- Üzleti terv készítése és végrehajtása
- A beosztott munkatársak irányítása, fejlesztése, motiválása

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő:
- kötetlen munkaidő beosztás

Juttatások:
- versenyképes jövedelem
- cafeteria rendszerben egyéb juttatások
- a munkavégzéshez mobiltelefon, laptop
- céges személygépkocsi

A fényképpel ellátott magyar és német nyelvű pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre kérjük.
Érdeklődni lehet munkanapokon 8-16 óráig a 96/508-000 vagy a 70/9426-064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál.