www.cvonline.hu

ÉPÜLETFELÜGYELETI, LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉSI TECHNIKUS

  • A hirdetés 324 napja lejárt

A Nefilim Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Számítógépes épületfelügyeleti rendszer kezelése és az eseti beavatkozások, kisebb javítások elvégzése, dokumentálása.

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos végzettség
  • Jó helyzetfelismerő képesség és kommunikációs készség
  • Fiatalos lendületes reakció és mozgóképesség.

Előny:

  • Lehetőleg hasonló munkaköri tapasztalat
  • Épületgépész technikus végzettség

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Változatos, kihívásokkal teli munkavégzés
  • Folyamatos műszakrend
  • Fizetés: bruttó 230.000.-

Munkavégzés helye: Bp. X. kerület
A fényképes önéletrajzokat a következő címre kérem küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő