www.cvonline.hu

ÉPÜLETFELELŐS (6441)

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész-, épületgépész-mérnök)
•hasonló munkakörben szerzett legalább 2 -5 éves tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyiségét illetően:
•határozott, megbízható, agilis
•kreatív, jó problémamegoldó

Előnyök:
•német nyelv ismerete szóban és írásban
•FM képzés

Feladatok:
•ipari egységek és csarnokok műszaki üzemeltetésének teljes körű felügyelete
•javítási, ill. karbantartási tervek összeállítása, felügyelete és nyomon követése
•folyamatos egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása az alvállalkozókkal
•az ipari létesítmények műszaki ellenőrzése a megbízó igényeinek megfelelően
•kapcsolattartás a hatóságokkal, vizsgálatokkal járó ügyintézések lebonyolítása
•karbantartási (pl. műszaki berendezések) fejlesztési javaslatok, projektek, riportok, elemzések kidolgozása

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.