www.cvonline.hu

ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK/TECHNIKUS

  • A hirdetés 892 napja lejárt

Partnercégünk egy nemzetközi vállalat, amely vezető szereplő az ipari hűtéstechnika piacán.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI  MÉRNÖK/TECHNIKUS

Az ideális jelölt az alábbi feladatok látja el:

  • A Szervizvezető utasítása alapján a szakmunkák javítások/karbantartások önálló elvégzése megfelelő minőségben és határidőre
  • A dokumentálásra kötelezett műveletek elvégzésének dokumentálása munkalapon és a jegyzőkönyvekben
  • Berendezések, műszerek, szerszámok önálló kezelése az azokhoz tartozó használati utasítás szerint
  • A nem előírás szerinti alkatrészek elkülönítése a vonatkozó minőségbiztosítási eljárás szerint
  • Adatpontok ellenőrzése
  • Szükséges javítások, karbantartások dokumentációinak elkészítése
  • Biztonsági utasításokat figyelembe-véve elvégzi a számára kijelölt tevékenységeket.
  • Dokumentálja munkáját, idő-elszámolásos módon munkalapot és jegyzőkönyvet tölt ki minden munkáról karbantartásról és beüzemelésről.
  • Megadja amennyiben szükséges a javításokhoz az alkatrész és idő szükségletet.
  • Részt vesz a szervíz tréningeken.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintu számítógép kezeloi ismeretek
  • min. alapszintu muszaki angol nyelvtudás
  • Épületautomatizálási alapismeretek, gyakorlat
  • Programozási alapismeretek
  • Rendszertechnikai alapismeret épületautomatizálási rendszer területén
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Villamos, gépész vagy általános mérnöki/technikusi végzettség

Amit Partnercégünk kínál:

  • Autó, laptop, telefon jár a pozícióhoz
  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Pest megye, és országosan

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő