www.cvonline.hu

Épületautomatikai projektvezető

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Cégünk az épületfelügyeleti rendszerek tervezésében, kivitelezésében a piac egyik meghatározó, folyamatosan növekvő szereplője. Emellett tevékenységi körébe tartozik az RWA rendszerek építése, erősáramú és automatika elosztók gyártása, ipari automatikák kivitelezése, a rendszerek karbantartása is.

Tevékenységi területünk bővítése miatt keresünk csapatunkba

épületautomatikai projektvezetőt

azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Épületautomatikai  műszaki előkészítés
  • Tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az optimális műszaki tartalom kiválasztása
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Szerződés előkészítés
  • Megnyert projektek levezetése

Elvárásaink

  • villamosmérnöki végzettség
  • legalább 5 éves épületautomatika projektvezető gyakorlat
  •  német és/vagy angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • dinamikus és kreatív személyiség
  • lojalitás, hosszú távú gondolkodás

Előny

  • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete ( Siemens)
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit cégünk nyújt:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Céges autó, telefon, notebook
  • Stabil háttér
  • „Jó csapat”

A fentieknek nem megfelelő jelentkezőknek nem áll módunkban válaszolni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő