www.cvonline.hu

Épület villamossági szakértő

  • A hirdetés 373 napja lejárt

A MICHELIN
Hungária Abroncsgyártó Kft
nyíregyházi gyárába
szakmai
tapasztalattal rendelkező

épület villamossági szakértői
munkakörbe munkatársat keresünk.

Munkakör célja:
A gyár tulajdonában lévő ingatlan állomány villamos rendszereinek költséghatékony karbantartása és fejlesztése, az üzemi és egyéb területek működéséhez szükséges villamossági feltételek biztosítása.

Feladatok:

  • a gyári épület állomány villamos rendszereinek használatra alkalmas állapotban tartása,
  • részvétel a beruházási projektek tervezésében, megvalósításában
  • központi karbantartás villanyszerelő csoportjának szakmai irányítása
  • a szakterületi jogszabályi megfelelések biztosítása; közreműködés az épületek előírt időszakos vizsgálatainak ellenőrzésében (érintésvédelmi, villámvédelmi, tűzvédelmi felülvizsgálatok)

Elvárások:

  • erősáramú villamosmérnöki végzetség
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • alapvető gazdasági, jogszabályi, pénzügyi, tervezési ismeretek
  • hasonló területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • precíz, pontos önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • szakirányú másoddiplomás végzettség
  • középfokú francia nyelvtudás
  • villamossági területen szerzett kivitelezői gyakorlat
  • villamos műszaki ellenőri képzettség
  • érintésvédelmi és Szabványossági Felülvizsgáló képesítés
  • Autocad, Eplan tervezői, költségvetés készítő szoftverek ismerete

Leendő munkatársainknak:

  • kihívásokkal teli érdekes munkát
  • szakmai fejlődési és karrier lehetőséget
  • versenyképes jövedelmet kínálunk.

Várjuk jelentkezésedet az alábbi e-mail címre, ha egy nagy múltú nemzetközi cég
csapatában szeretnéd karriered építeni!

MICHELIN Hungária Kft
Nyíregyháza
Bottyán J u. 15.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol