www.cvonline.hu

ÉPÜLET ÜZEMELTETÉSI KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 166 napja lejárt

Van már tapasztalatod minőségi épületek üzemeltetésében? Szívesen dolgoznál különféle épületek üzemeltetési csapatában? Jól érzed magad egy fiatalos és pörgős munkakörnyezetben?

Feladatok és felelősségek:

  • Cégcsoporthoz tartozó, különböző funkciójú ingatlanok (irodaház, szálloda, lakóingatlan) karbantartási munkáinak elvégzése;
  • Hibamegelőző, hibaelhárító és állagmegóvó munkálatok elvégzése;
  • Kisebb korszerűsítési munkálatok elvégzése, megszervezése, külsős munkavállalók munkavégzésének felügyelete;
  • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete, gondoskodás azok hibamentes működéséről;
  • Anyagbeszerzés és szállítás, ezzel kapcsolatos hivatali ügyintézések.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség – szakiskolai vagy szakközépiskolai;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Legalább 3 éves tapasztalat irodaház és egyéb épületek karbantartásában;
  • Alapszintű gyakorlati tapasztalat gépészeti, villamossági, hálózati munkák elvégzésében;
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil vállalati háttér.

Előnyt jelent:

  • Angol és francia nyelv társalgási szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és külföld
Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő