www.cvonline.hu

Épület karbantartó

  • A hirdetés 742 napja lejárt

A Schiller Autócsalád

Budapest XIII. kerületi telephelyére

épület karbantartó

munkatársat keres

Feladatok:

  • a központi irodaépület, az autószalon és a hozzátartozó szerviz -  épületkomplexum rendszeres jellegű karbantartása, helyi gondnoki feladatainak ellátására.

Elvárások:

  • szakirányú műszaki végzettség – szerkezeti lakatos, épület karbantartó, egyéb szakipari ismeretek
  • több éves TMK jellegű munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • b kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • kiváló munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás

A jelentkezéseket - a „karbantartó” megjelölésével - kérjük  az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő