www.cvonline.hu

Épület karbantartó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 737009

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • ipari létesítmények, irodaházak karbantartói feladatainak ellátása
  • épület állapotának felügyelete, napi rendszerességgel történő ellenőrzése
  • hibakeresés, valamint a felmerülő hibák dokumentálása
  • üzemzavarok és kisebb meghibásodások elhárítása
  • karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
Elvárások:
  • minimum szakmunkás bizonyítvány (elsősorban: lakatos, villanyszerelő, gépész végzettség)
  • karbantartóként szerzett néhány éves tapasztalat
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • precíz munkavégzés
  • magas stressz tűrő képesség
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, valamint a megpályázott munkakör feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr