www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
 Hirdetés azonosító: 975046
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 18 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS szervíz és logisztikai divízióba:

ÉPÜLET KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Feladatok:

  • a napi rendszeres karbantartási és ellenőrzési feladatok ellátása, mint gépek, berendezések rendszeres időszakos ellenőrzése, javítása, fogyasztási adatok, hőmérséklet, páratartalom értékek ellenőrzése
  • légtechnikai berendezések, kazánok felügyelete és üzemeltetése
  • részvétel  a nagyjavítások és üzembe helyezési tevékenységek végrehajtásában
  • kapcsolattartás külső cégekkel

Elvárások:

  • villanyszerelő végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása, esetlegesen ügyeleti munka vállalása
  • épület karbantartásban, elektromos bekötésekben szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen eltöltött minimum 3 éves tapasztalat

Pozitív tulajdonságok:

  • Műszaki beállítottság
  • Rugalmasság, gyorsaság, precizitás,
  • Csapatmunkában való együtt működési képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű Cafeteria már belépéstől,
  • Béren felül teljesítmény bónusz
  • Utazási támogatás, ingyenes buszjárat