www.cvonline.hu
Épület karbantartó (Referenciaszám: PJ4014)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.11.16.
Hirdetés azonosító: 987490
lejárt

Magyar tulajdonú, ingatlanüzemeltetéssel és létesítmény-fenntartással foglalkozó cég részére keresünk hosszú távra

Épület karbantartó és vízvezeték-szerelő

munkatársat.

Feladatok:

  • Iroda, épület karbantartói, épületüzemeltetői feladatok ellátása;
  • Víz- és fűtés szerelői feladatok napi ellátása;
  • Épületgépészeti hibák elhárítása, javítása;
  • Épület felújítási munkálatok végzése.

Elvárások:

  • Víz- és fűtés szerelői végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ingatlan karbantartásban szerzett gyakorlat;
  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • Erkölcsi bizonyítvány;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Biztonsági előírások szem előtt tartása;
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

Ügyfelünk versenyképes bért, bejárási támogatást, kulturált munkakörnyezetet és biztos vállalati háttért kínál leendő munkatársának.

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és a pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió