www.cvonline.hu

Épület- és gépkarbantartó mérnök (sr.)

  • A hirdetés 329 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat részére keresünk tapasztalt mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Épületek és komfortberendezések infrastrukturális és műszaki üzemeltetése;
Új raktárépület és egyéb facility projektek támogatása;
Alvállalkozók munkavégzésének felügyelete, ellenőrzése;
Gépkarbantartási és hibajavítási munkák megszervezése;
Karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása;
Kisebb változtatások, javítások, optimalizálási folyamatok elvégzése;
Gépalkatrészek beszerzésének intézése, árajánlat megkérése, megrendelések intézése;
Kapcsolattartás a társterületekkel.

Követelmények:

Mérnöki diploma (lehetőség szerint gépészmérnöki)
8-10 év releváns tapasztalat gyártó vállalatnál
Vezetői ambíció, mentalitás
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fejlődési lehetőség
Felelősségteljes munkakör
Motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárástámogatás

Helyek Komárom
Budapest
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Desktop Administrator