www.cvonline.hu

Épület energetikus mérnök

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Új munkatársat keresünk olyan döntés előkészítő dokumentációk összeállításához, mely az energia megtakarításra irányuló rövid és hosszú távú előremutató beruházási javaslatokat is tartalmaz.

Feladata:

  • Összegyűjteni, feldolgozni és elemezni az energia felhasználással kapcsolatos adatokat,
  • Épületvillamos rendszerek felülvizsgálata,
  • Épületgépész rendszerek felülvizsgálata,
  • Épületek szerkezeti felmérése energetikai szempontból,
  • Hőkamerás felmérések készítése,
  • Tényleges technológiai energiaigények felmérése, optimalizálása, tervezése,
  • Energiafogyasztás nyomon követése, elemzése,
  • Költséggazdálkodási, költségoptimalizálási javaslatok kidolgozása,
  • Költségbecslések, megtérülések számítása javaslattétel a megtakarítási lehetőségekre
  • Javaslatok kidolgozása az energiagazdálkodás technológiai és technikai korszerűsítésére, a megújuló energiaforrások alkalmazására,
  • Pályázatokhoz megvalósíthatósági tanulmány és energetikai hatékonysági felmérések készítése,
  • Pályázati kiírások ismeretében műszaki megoldások kidolgozása,

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (energetikus, villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Alapvető elektromos és gépészeti rendszerek ismerete,
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, stb.)
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Teljesítményorientált szemlélet,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Energetikai hatékonyságmérésben szerzett tapasztalat
  • Energiagazdálkodási tapasztalat
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítésében szerzett tapasztalat.
  • Szakmai névjegyzéki bejegyzés (Magyar Mérnöki Kamara, Magyar Építész Kamara), érvényes jogosultság az energetikai minőségtanúsítvány elkészítéséhez.
  • Környezeti és energetikai pályázatok elkészítésében való részvétel
  • Megújuló energetikával kapcsolatos gyakorlati ismeretek
  • Azonnali munkába állás
  • Win Watt készségszintű használata

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil cégháttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német