www.cvonline.hu

Épület asztalos

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Készházak gyártásával, télikertekkel és egyéb szárazépítészettel foglalkozó Kft. pécsi munkahelyre keres

több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

épület asztalos

szakembereket.

Azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves gyakorlat bútor illetve nyílás zárók gyártásában.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

Milyen cégnél dolgozott, és meddig, milyen feladatai voltak?
A területen szerzett tapasztalat elvárás, így első sorban azok jelentkezését várjuk akik korábban már dolgoztak hasonló jellegű munkakörben!

Helyek Baranya
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő