www.cvonline.hu

EPS Csoportvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 701460

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • 5-10 fős folyamatmérnöki csoport irányítása (erőforrás allokáció, kiválasztásban, betanításban, teljesítményértékelésben való részvétel)
  • Riportok, statisztikák, prezentációk készítése
  • Termelési folyamatok meghatározása, ellenőrzése, fejlesztése
  • Tervezett gépátalakítások során közreműködés a specifikációk készítésében, kivitelezés után részvétel az átvételi szempontok kidolgozásában, részvétel az átvételben

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 1-2 év tapasztalat folyamatmérnöki vagy csoportvezetői pozícióban
  • Kommunikációs szintű ANGOL és/vagy NÉMET nyelvismeret
  • Kiváló szervező és motivációs készség
  • Esetleges több hónapos külföldi kiküldetés vállalása

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!