www.cvonline.hu
Építs informatikai karriert a „Train IT”-n (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 719600
lejárt
FELADAT

Feladatok

Jól beszélsz németül és angolul? Készen állsz arra, hogy informatikai területen dolgozz? Vegyél részt az IT Services Hungary és a Debreceni Egyetem „Train IT” programjában!

A képzés sikeres elvégzésével emelt szintű szakmai ismereteket szerezhetsz és valós karrierlehetőség vár vállalatunk debreceni szolgáltató központjában! Egy jó állást kínálunk Neked, amely gyakorlatorientált tréninget, majd karrierlehetőséget biztosít!

A „Train IT” képzési programja

Magas szintű, gyakorlatorientált informatikai képzés a Debreceni Egyetem Informatikai Karának oktatóival, melynek célja, hogy felkészítse a résztvevőket a későbbi produktív munkára cégünknél.

A képzés tartalma: általános IT ismeretek, Kliens szerver architektúra, automatizált software kiosztás, hálózati alapismeretek (pl Cisco Routing, Cisco WAN, LAN Switching, MS Office, IP Sec VPN).

Német nyelvórák

Elvárások

- Legalább középfokú német és legalább alapfokú angol nyelvtudás

- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

- IT-affinitás

- Kiváló kommunikációs készség

- Ügyfélközpontú gondolkodás

- Jó problémafelismerő- és megoldó képesség

- Jó stressz tűrő képesség

- Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79546

PROFIL